Okulary relaksacyjne

Zapobiegaj zmęczeniu oczu; Szkła okularowe relaksacyjne…

Czy często odczuwasz uciążliwy dyskomfort w postaci;

  • spadku ostrości widzenia, widzenia za mgłą a nawet podwójnego widzenia
  • suchości, swędzenia oraz piekących oczu
  • zaczerwienienia spojówek oraz łzawienia

To skutki intensywnego korzystania z urządzeń cyfrowych, które są nieodłączną częścią naszej codzienności bez której nie wyobrażamy sobie egzystencji.

Od najmłodszych lat sięgamy po laptop, czy telefon komórkowy zastępując wspólną zabawę z rówieśnikami na świeżym powietrzu…

 

W pracy również korzystamy z urządzeń elektronicznych, przenosimy wzrok na krótkie dystanse, pracujemy w sztucznym oświetleniu, przychodząc do domu ponownie włączamy laptop; przeglądając strony internetowe, wykonujemy przelewy, sprawdzamy dziennik elektroniczny naszej pociechy, relaksujemy się czytając nowinki z gazety i w ostatniej chwili przypominamy sobie o obowiązku przyszycia guzika.

Wszystkie te czynności wykonujemy nieustannie w bliskiej odległości co w rezultacie wiąże się z ogromnym obciążeniem naszego układu akomodacyjnego.

 

Na ratunek przychodzą nam szkła relaksacyjne, które łagodnie wspomagają aktywność oczu; łagodząc napięcie, poprawiając czytelność małych znaków, likwidując odczucie dyskomfortu niewyraźnego, zamazanego widzenia.

Soczewki okularowe posiadają powłokę neutralizującą szkodliwe światło niebieskofioletowe zapobiegając zmęczeniu ale równocześnie chronią przed uszkodzeniem komórek siatkówki i zwyrodnieniem plamki żółtej.

Soczewki relaksacyjne posiadają pierwszą powłokę antyrefleksyjną redukującą refleksy świetlne niezależnie od kąta padania światła.

 

Zyskasz zdrowie swoich oczu oraz precyzyjne szkła okularowe w atrakcyjnej cenie!